Смуди со банани и јагоди во чинија за здрав појадок

ПОСТИГНЕТЕ ОПТИМАЛНА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА

Нашите производи за регулирање на телесната тежина се поткрепени со наука, создадени за да ви помогнат да ги постигнете своите цели и да ги искористите придобивките од урамнотежена исхрана.

Чаши Herbalife Nutrition шејкови со различни вкусови

ЗАМЕНСКИ ОБРОЦИ

Herbalife Nutrition Формула 1 шејкот е урамнотежен заменски оброк направен од вегански состојки. Обезбедува висококвалитетен протеин од растително потекло, како и сите клучни микронутриенти и макронутриенти што му се потребни на телото од еден урамнотежен оброк. Практична, здрава алтернатива на висококалоричен појадок, ручек или вечера. Пробајте го Формула 1 шејкот со 8 неодоливи вкуса. 

Herbalife Nutrition протеински ужини и плочки на бела маса

ПРОТЕИНСКИ УЖИНИ

Нашите високопротеински ужини го снабдуваат телото со протеин, а истовремено му даваат енергија. Без разлика дали сакате хранлива ужина за повеќе енергија наутро, вкусна ужина што ќе ве крене попладне или сакате да си каснете нешто кога сте во движење, нашата линија протеински плочки и ужини ќе ви помогне да ги постигнете своите нутриционистички цели и да следите план на урамнотежена исхрана.

Чаша освежителен Herbalife Nutrition Растителен концентрат од алое напиток со лимон и нане

НИСКОКАЛОРИЧНИ НАПИТОЦИ

Одржувајте ја хидрацијата со нашата линија вкусни и освежителни нискокалорични напитоци. Од Инстант растителен напиток со екстракти на чај што содржи кофеин до Хербал Алое - Растителен концентрат од алое, нашите производи се формулирани за да одговараат на исхрана со ограничен калориски внес.