Печени соини зрна Протеинска ужина 12 порции x 21,5 g

Печени соини зрна Протеинска ужина слика на производот
SKU 3143

Преглед на производи

 

Урамнотежена и солена ужина и кога сте дома и кога сте во движење, богата со протеин што придонесува за зголемување и одржување на мускулната маса. Вкусни зрна соја со малку сол, пакувани во засебни кесички, совршени кога сте во движење. 

 

Главни придобивки:

  • 9 g протеин во една порција
  • 110 калории во една порција
  • Совршена ужина кога сте во движење 

 

Производот користете го во рамките на урамнотежена и разновидна исхрана, како дел од здрав активен начин на живот.