Herbal Aloe Лосион за раце и тело 200 ml

Herbal Aloe Лосион за раце и тело  слика на производот
SKU 2563

Преглед на производи

 

Ја задржува влажноста за долготрајна хидрација. Алоја верата и африканскиот ши путер брзо се апсорбираат и ја прават кожата мека и мазна. 

 

Главни придобивки:

  • Без додадени парабени
  • Хидрација во текот на целиот ден
  • Содржи билки

 

Упатство за употреба:

Користете го секој ден по потреба.