Herbalife SKIN Ноќен Крем за Обновување на Кожата 50 ml

Herbalife SKIN Ноќен Крем за Обновување на Кожата       слика на производот
SKU 0827

Преглед на производи

 

Хидрантен крем што ја храни кожата и ѝ обезбедува долготрајна хидрација додека спиете. Наутро кожата е мека и свиленкаста.

 

Главни придобивки:

  • Без додадени парабени
  • Дерматолошки тестиран

 

Упатство за употреба:

Се нанесува по млеко за чистење, по тоник, и по серум. Се користи навечер.